Thu. May 2nd, 2024
Hogyan bringázz? 1. rész: Kerékpáros tévhitek

Menned kell valahova? Inkább bringázz! De hogyan bringázz?

Sorozatunk első részében választ adunk a kerékpározással kapcsolatos legjellemzőbb tévhitekre. Szó lesz arról, hogy léteznek-e "biciklisek és autósok", szükség van-e bringás ruhákra a kerékpározáshoz, választ adunk arra a kérdésre, hogy a kerékpár sport- vagy közlekedési eszköz-e. Azt is megtudhatod a videóból, hogy tényleg veszélyes-e kerékpározni.

Ha még több hasznos tipp érdekelne, akkor maradj velünk, mert a következő részekben bemutatjuk, hogyan közlekedhetnek együtt biztonságban a bringával vagy autóval járók. Arra is választ adunk, hogy megoldás lehet-e a bicikli a legtipikusabb mindennapos élethelyzetekben.

Vagyis abban segítünk, hogy te is magabiztosan bringázhass egyedül vagy a családoddal, a munkahelyedre vagy a szabadidődben, vásárolni vagy ügyeket intézni.

Kerékpárral másoktól távolságot tartva, egészségesen, gyorsan, szabadon és olcsón juthatsz el oda, ahova szeretnél. Miért maradnál ki belőle?

Kövesd az oldalunkat, ahol hamarosan érkeznek videóink!
http://facebook.com/bringazzamunkaba

Hasznos bringás tanácsok, szabályok, tudnivalók gyűjteménye írásban itt: https://kerekparosklub.hu/kisokos/

Már bringázol? Segíts másoknak elindulni!

🚲🚲🚲
A kampány szervezője: Magyar Kerékpárosklub

Főtámogatók: Aktív Magyarország, BKK - Budapesti Közlekedési Központ, Kruz Bike Company

Támogatók: Innovációs és Technológiai Minisztérium, Stevens Prémium Német Kerékpárok, Hello bringás, Csepel, Cross, Kellys, Merida, Gepida, Neuzer, Magyarországi Református Egyház, Flowcycle, Máv – Start, Ferencváros

A rendhagyó Bringázz a munkába! kampányt a Magyar Kerékpárosklub szervezi, az Innovációs és Technológiai Minisztérium – mint a védjegyoltalom jogosultja – hozzájárulásával és az Aktív Magyarország anyagi támogatásával.

http://bringazzamunkaba.hu

Related Post